Каталог       Спеціальне    Новини у BIBLOS     покласти книгу     BIBLOS    ЧаПи (FAQ)    Про бібліотеку    Хочу блог!?   
Пошук    Для життя    Самвидав    Контакти    Приватні угоди та © ®     Цікаві лінки    Календар.UA    BIBLOS.in      

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЧОРНА СМОРОДИНА
Coldrex hotrem інструкція

ІНСТРУКЦІЯ ДО медичного ЗАСТОСУВАННЯ препрарту КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЧОРНА СМОРОДИНА Coldrex hotrem

Основна діюча речовна:парацетамол, фенілефрин гідрохлорид, аскорбінова кислота.

Прочитайте уважно цей листок-вкладиш перед тим, як розпочати застосування препарату!
Зберігайте цейлисток-вкладиш. Вам може знадобитися перечитати його.
Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь-ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

Фармакотерапевтична група: Ненаркотичні анальгетики та нестероїдні протизапальні засоби.

АТС – .

Лікарська форма:Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Форма випуску: По 5 або 10 пакетиків з порошком у картонній упаковці. 1 пакетик містить парацетамолу 750 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та аскорбінової кислоти 60 мг;


Склад лікарського засобу:
діюча речовина: парацетамол, фенілефрин гідрохлорид, аскорбінова кислота;
допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію сахаринат, натрію цитрат, цукор (пудра), ароматизатори: тутіфруті, малиновий, смородиновий; харчові барвники: гексакол пурпуровий супра, гексакол сансет жовтий супра, гексакол чорний екстра.

Фармакологічні властивості. Парацетамол є анальгетиком (вгамовує біль) та антипіретиком (знижує температуру).
Фенілефрину гідрохлорид знижує набряк слизової оболонки носа, полегшує дихання.
Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном, що додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути на початку вірусної інфекції.
Показання. Симптоматичне лікування застудних захворювань та грипу (полегшення головного болю, ознобу, закладення носа, синусового болю та болю у горлі).
Протипоказання. Не вживати разом з іншими препаратами, що містять парацетамол.
Не вживати разом з іншими препаратами проти застуди, грипу або закладеності носа. Не використовуйте препарат, якщо

  1. у Вас алергія на парацетамол, фенілефрину гідрохлорид або вітамін С, на інші компоненти препарату,
  2. у Вас захворювання печінки або тяжке захворювання нирок,
  3. у Вас гіперфункція щитовидної залози, цукровий діабет, серцеві захворювання,
  4. Ви лікуєтесь від підвищеного тиску,
  5. Ви вживаєте антидепресанти, бета-блокатори або приймаєте чи приймали протягом двох останніх тижнів інгібітори моноаміноксидази.

Препарат протипоказаний дітям до 12 років.

Застереження при застосуванні. У разі, якщо:

перед застосуванням Колдрекс Хотрем Чорна Смородина проконсультуйтеся зі своїм лікарем.
Ваш лікар повинен знати, які інші ліки Ви приймаєте, включаючи ті, що Ви придбали самостійно.
Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автомобілем або технікою, що потребує підвищеної концентрації уваги.

Взаємодія з лікарськими засобами. Взаємодія препарату зумовлена взаємодією його компонентів з іншими лікарськими засобами. Метоклопрамід і домперідон можуть збільшувати швидкість всмоктування парацетамолу, а холестерамін; зменшувати. Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживанням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичий прийом не має значного ефекту. При нетривалому використанні згідно з рекомендованим режимом застосування зазначені взаємодії не мають клінічного значення. Збільшення гепатотоксичної дії при застосуванні разом з барбітуратами, протисудомними засобами, рифампіцином, алкоголем. Взаємодія між симпатоміметичними амінами, такими як фенілефрин, та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів. Одночасне застосування інгібіторів МАО потенціює ефекти фенілефрину. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодо вживання препарату Колдрекс Хотрем Чорна Смородина.

Особливі вказівки. Виконуйте інструкції, наведені в цьому листку-вкладиші. У разі виникнення проблем звертайтеся до свого лікаря.
Спосіб застосування та дози. Висипати вміст одного пакетика в чашку і залити гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення.
Дорослі та дітивід 12 років: приймати по одному пакетику. За необхідності дозу можна повторювати через кожні 4 години. Не приймати частіше, ніж через 4 години. Не приймати більше 4 пакетиків на добу.
Якщо симптоми зберігаються, проконсультуйтеся з лікарем. Неперевищувати встановленоїдози. Якщо Ви прийняли більше рекомендованої дози, негайно зверніться до лікаря, навіть якщо Ви почуваєте себе добре. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність.
Побічні ефекти. Можливість виникнення побічних ефектів при застосуванні парацетамолу незначна.
Однак іноді при вживанні парацетамолу можуть виникати алергічні реакції, такі як шкірний висип, свербіж, диспептичні явища. Лейкопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, панцитопенія.
Вживання фенілефрину може спричинити нудоту, головний біль, незначне підвищення кров'яного тиску і дуже рідко -відчуття серцебиття або рефлекторну брадикардію. Ці симптоми тимчасові.
Уразі виникнення будь-яких незвичних реакцій обов'язково порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату!
Термін придатності. Термін придатності препарату становить З роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі нижче 25 °С.

Правила відпуску. Без рецепта.

Виробник:"СмітКляйн Бічем СА",
Іспанія (SPA).
Адреса. "СмітКляйн Бічем СА" вул. де Айавір, км 2.500, 28806 Алкала де Енарес, Мадрид, Іспанія.
Заявник: "ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскер" Великобританія.
Coldrex є торговою маркою групи компаній GlaxoSmithKline(gsk) (ENG)

Подібні препарати(синоніми):

Надана інформація по лікувальним препаратам призначена лікарям і працівникам охорони здоров`я. BIBLOS.in не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути внаслідок невірного використання поданої інформації. Будь-яка інформація, що стосується медицини на BIBLOS.in, не замінює консультації лікаря і не може гарантувати позитивного ефекту лікувального препарату.


Підготовлено BIBLOS (R) 2008-2018 | Опубліковано BIBLOS.in
При використанні матеріалів статті, обов`язково розмістити лінк на статтю, та вказати власника прав (copyright-s).
Каталог       Спеціальне    Новини у BIBLOS     покласти книгу     BIBLOS    ЧаПи (FAQ)    Про бібліотеку    Хочу блог!?   
Пошук    Для життя    Самвидав    Контакти    Приватні угоди та © ®     Цікаві лінки    Календар.UA    BIBLOS.in